Hijsmagneet budget capaciteit 6000 kg.

3.545,00 ex. btw.

Een goedkope hijsmagneet met een capaciteit van 6000 kg. De magneet is gekeurd en voorzien van de benodigde certificaten.

Tijdelijk uitverkocht

Categorieën SKU: DML.6000

Beschrijving

ArtikelCapaciteitMin. plaatdikteNetto gewicht
Vlak materiaalRond Materiaal (30%)
Tonmmkg
DML.01000.10.03303
DML.03000.30.14010
DML.06000.60.25024
DML.100016050
DML.2000270125
DML.3000380220
DML.60006100398