Hijsmagneet budget capaciteit 100 kg.

78,40 ex. btw.

Een goedkope hijsmagneet met een capaciteit van 100 kg. De magneet is gekeurd en voorzien van de benodigde certificaten.

2-5 werkdagen

Categorieën SKU: DML.0100

Beschrijving

ArtikelCapaciteitMin. plaatdikteNetto gewicht
Vlak materiaalRond Materiaal (30%)
Tonmmkg
DML.01000.10.03303
DML.03000.30.14010
DML.06000.60.25024
DML.100016050
DML.2000270125
DML.3000380220
DML.60006100398